Ось що пишуть організатори про цей захід: ми організуємо турнір IOB вже 4 роки. Наша головна мета - популяризація спорту та чесної конкуренції серед людей, які мають діабет, особливо дітей, та встановлення більш міцних зв'язків усередині нашої спільноти. Цього року ми йдемо на крок далі, тому що у нас є кошти та все необхідне для організації, ми із задоволенням приймемо міжнародні команди у нашому турнірі, щоб продовжити футбольні зустрічі на міжнародному рівні.
Турнір відбудеться 18-19 червня у Варшаві у спортивному комплексі Культурного центру Білоленка (відкрите футбольне поле, спортивний зал, роздягальні заходи).
Заявки щодо участі надсилайте на сторінку УДФ у Фейсбуці!
https://www.facebook.com/udiabetesf/
Всі подробиці про проект ДіаЄвро - за посиланням:
https://www.facebook.com/diaeuro2012